Jak nas wezwać

Powiadomienie w przypadku zaginięcia osoby
W RAZIE ZAGINIĘCIA DZWONIĆ:

607 237 997
507 118 581
 

 
Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza to Fundacja, która nie pobiera żadnego wynagrodzenia za podjęcie poszukiwań za zaginioną osobą. Jest tak bez względu na to w którym rejonie Polski potrzebna jest nasza pomoc.
OGPR działa na zlecenie Policji z którą posiada podpisane porozumienie jak również na prośbę osób najbliższych. Wezwanie nas do poszukiwań wymaga tylko telefonu do jednego z dowódców. Procedury naszego wezwania są bardzo proste - skupiamy się na czasie powiadomienia, ponieważ wiemy jak istotny jest to element w poszukiwaniach.
U nas nikt się nie zastanawia czy możemy wyjechać do akcji. Nasi ratownicy przygotowani są w każdej chwili, spakowani i gotowi do wyjazdu.Naszej Fundacji nie dotyczą procedury, której kategorii jest to zaginięcie i czy możemy wyjechać. Wiemy jak cierpią najbliżsi zaginionego i jakiej potrzebują pomocy. Rodziny zaginionego nie interesują wytyczne, paragrafy czy przepisy - oni potrzebują każdej pomocy. Jesteśmy zwykłymi ludźmi jak i oni i dlatego to rozumiemy. To co robimy jest naszą decyzją i dlatego założyliśmy Fundację i jesteśmy jej wolontariuszami. Nie pobieramy wynagrodzenia za akcje poszukiwawcze, robimy to z dobroci serca.
 
 
Copyright ©2016 OPOLSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 2451