Szkolenia psów na rzecz Fundacji

 
Na czym to polega?
Co tydzień w kilku miastach odbywają się grupowe szkolenia psów z podstawowego posłuszeństwa. Szkolenia odbywają się w ramach akcji "Szkolenie Za Jedzenie". Każdy z Was może wspomóc naszą Fundacje biorąc udział w takim właśnie szkoleniu - wyszkolisz swojego psa równocześnie pomagając innym!
Wystarczy skontaktować się ze szkoleniowcem (lista poniżej) działajacym na danym terenie, wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto Fundacji i cieszyć się z pracy z własnym psem. Zapraszamy!

Pomysłodawcą Szkolenia Za Jedzenie jest dowódca Grupy Leszek Kois. Szkolenia odbywają się od dawna, a polegają na tym, że szkoleniowcy (treserzy psów) w ramach wolontariatu (nie biorąc za to wynagrodzenie) prowadzą szkolenia grupowe dla psów w wielu miastach Polski, natomiast dochód ze szkoleń trafia w całości na konta Fundacji. Wartość darowizny ustalana jest przez trenerów działających na danym terenie.

Skąd nazwa Szkolenie Za Jedzenie?
Do tej pory i nadal szkolenia przeprowadzane były/są na rzecz różnych Fundacji prozwierzęcych min. darowizny zbierane są na rzecz Schroniska w Brzegu.

O szkolenia można również pytać bezpośrednio trenerów, dzwoniąc prosze zaznaczyć, że chodzi o akcje Szkolenie Za Jedzenie z wpłatą na OGPR:
 
OPOLE                                         tel. 601 088 200
KLUCZBORK                                tel. 503 117 799
JASTRZĘBIE ZDRÓJ                     tel. 886 455 733
NAMYSŁÓW                                tel. 602 248 724
CZERWIONKA-LESZCZYNY          tel. 509 944 883
OSLO i okolice                              tel. +47 40575615
(ten sam trener w Polsce)           tel. 508 162 073
BRZEG                                          tel. 535 955 515
GŁUBCZYCE                                  tel. 798 439 019
SOSNOWIEC, MYSŁOWICE
I OKOLICE                                     tel. 721 837 057
 

Poniżej przedstawiamy naszych szkoleniowców:


Ireneusz

Waliczek

Prezes Stowarzyszenia Boksery Niczyje, przewodnik 5 psow - 4 bokserów i buldoga angielskiego. Zawodowy Treser Psów - uprawnienia MEN, uczestnik szkoleń i seminariów związanych z behawiorem psów. Były pracownik służb.


Aleksandra Waliczek

Zastepca Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Boksery Niczyje, wykładowca w Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Chata Leona. Zawodowy Treser Psów - uprawnienia MEN, uczestnik szkoleń i seminariów związanych z behawiorem psów, uczestnik szkoleń i seminariów związanych z prawem pracy. Specjalista prawa pracy - kieruje grupa osób, specjalista ds. Obrony Cywilnej, specjalista ds. pracowniczych i socjalnych


Leszek Kois

Trener szkoły "Chata Leona", zawodowy treser psów (państwowe uprawnienia), wykładowca w Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Chata Leona. Asystent Prób Pracy Związku Kynologicznego w Polsce specjalność 14: praca psów towarzyszących PT, test zachowania socjalnego BH, praca psów obronnych IPO i psów tropiących FH.
Biegły sądowy d/s psów


Rafał Grzybek

Zawodowy treser psów, zoopsycholog, behawiorysta (uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej), Honorowy Członek i wolontariusz Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, Członek Stowarzyszenia Nosework Polska, wykładowca Chaty Leona - Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego, współorganizator ogólnopolskiej akcji "Szkolenie Za Jedzenie" w Jastrzębiu-Zdroju, uczestnik wielu seminariów i wykładów oraz akcji promujących adopcje psów schroniskowych, - założyciel TropDoGrzybka.

Strona Szkolenie Za Jedzenie na facebook

 
 
 
 
 
 
 
Copyright ©2016 OPOLSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 148